Jak łatwo usunąć plamy siusiu z materaca

Bed-weting. Jest to coś, z czym każdy rodzic musi sobie poradzić w każdym przypadku podczas procedury dorastania swojego tyka, i może się to zdarzyć także dorosłym. Raz na jakiś czas zwierzęta domowe zostawiają na łóżku sikacze. Podczas gdy nieprzyjemne jest inwestowanie energii w sprzątanie wycieków z siusiu, wydalanie siusiu z poduszki do spania wcale nie jest kłopotliwe. Im szybciej wylądujesz na pozycji, tym łatwiejsze i stopniowo postępujące czyszczenie będzie.

Aby zachować strategiczną odległość od przerażających zapachów i strasznych plam, zajmij się chwilą nieszczęścia. Używając ręczników papierowych do szybkiego rozmazania jak największej ilości płynu, ochronisz siusiu przed przenikaniem głęboko do warstw poduszki do spania. Po zakończeniu pierwszego kroku możesz skorzystać z tych wskazówek, aby całkowicie usunąć plamy z siusiu z podkładki do spania. Zaczniemy przede wszystkim od zrozumienia, że ​​siusiu zawiera żrące kamienie szlachetne.

Muszą one zostać wydalone za pomocą określonych katalizatorów. Standardowe środki czyszczące nie działają! Aby pozbyć się siuszyków przez cały czas, wraz z towarzyszącym im zapachem i rozwojem bakterii, powinieneś wybrać czystszy katalizator. Niektóre organiczne środki czyszczące do ubrań będą działać, więc będą to przedmioty, które są sprzedawane specjalnie do leczenia rekolekcji siku dla zwierząt domowych na dywaniku, fakturze, a następnie niektóre. wpadki ludzkie siusiu. Należy pamiętać, że biały ocet i wodę można mieszać w proporcji 11, aby prosty enzymatyczny był bardziej czysty.

Ten zapach początkowo jest stały, ale zadziała w kryzysie. Po wybraniu przedmiotu do usuwania plam z siusiu z pościeli, dwukrotnie sprawdź nazwę, aby uzyskać alerty i wskazówki. Dobrym pomysłem jest rozpoczęcie procedury od przetestowania małego, osłoniętego terytorium poduszki do spania, zanim przystąpisz do leczenia prawdziwej plamy.

Możesz również nosić rękawiczki, aby chronić ręce przed siusiu i środkiem czyszczącym.

Najbardziej skuteczny metoda czyszczenia materaca Pee Stainsp * Zbierz wystarczającą ilość gąbczastych materiałów, aby usunąć wszystkie siusiu. Ręczniki są przyzwoitą decyzją, a ręczniki papierowe są idealne, ponieważ można je wyrzucić zamiast dodawać do sterty odzieży. Zwróć uwagę, że znaczące jest, aby nie pocierać plamy, ponieważ może to pogorszyć sytuację poprzez zepchnięcie siusia głębiej w strukturę pościeli. Posmaruj go raczej, zastępując ręczniki, gdy stają się wilgotne. Kontynuuj rozmazywanie, aż ręczniki nigdy więcej nie zmokną z powodu ponownego zabarwienia siusiu.

** Posyp obficie warstwę przygotowywania napoju bezalkoholowego. Spowoduje to asymilację wilgoci z pozostałymi częściami.

** Jeśli musisz poruszyć przedmiot do czyszczenia lub środek czyszczący, teraz jest idealna okazja, aby to zrobić. Umieść przedmiot w butelce rozbryzgowej.

** Spryskaj środek czyszczący siarką. Pamiętaj, aby zanurzyć całą strefę, ponieważ głównym obowiązkiem sprzątacza jest przetworzenie siusiu, które pozostało części w poduszce do spania. Umożliwić odkurzaczowi siedzenie przez trzy do pięciu minut, chyba że łożyska przedmiotu określają coś innego.

** Powtórz pierwszy krok z czystymi ręcznikami. Jeszcze raz wszystko rozmazuj. W przypadku, gdy możesz obecnie rozpoznać zapach siusiu, powtórz etapy 2 i 4.

** Po rozmazaniu wszystkich siusiałek posyp całą poduszkę do spania podgrzewającym napojem bezalkoholowym. Zignoruj ​​to przez co najmniej 18 godzin. Każdy, kto spoczywa na poduszce do spania, powinien przejść noc gdzie indziej, podczas gdy miękki napój grzewczy działa.

** Dzięki idealnemu połączeniu tapicerki odkurz przygotowanego napoju z poduszki do spania. Jeśli to możliwe, wyjmij poduszkę do spania na zewnątrz i podnieś ją na boki. Zapomnij o tym na kilka godzin, aby całkowicie odświeżyć całość. Jeśli nie możesz zabrać poduszki do spania na zewnątrz, zastanów się nad popołudniem w pobliżu dzielnika.

Postępując zgodnie z podstawową, 7-etapową procedurą opisaną powyżej, możesz bez wysiłku posprzątać poduszka do spania. Następnie prawdopodobnie będziesz musiał wybrać sposób na uniknięcie kolejnego głębokiego przedsięwzięcia związanego z czyszczeniem.